Polskie Radio Internetowe
search

Dowiedz się więcej o rankingu stacji na naszej stronie i liście Top 10! Zdobądź lepszą pozycję w rankingu na naszej stronie i w naszych aplikacjach na iOS, ANDROID i HUAWEI.

Udostępniaj swoją stację radiową na Facebooku, Viber, Twitterze, Google+, swojej stronie internetowej, itp.

Linki do naszej strony internetowej

Połącz swoje stacje radiowe ze swoją stroną stacji radiowej na naszej stronie internetowej, a NIE na naszej stronie głównej.

Zalety łączenia twoich stacji radiowych na naszej stronie:

▶ Każde trafienie na stacji radiowej na naszej stronie zwiększy popularność twojej stacji radiowej. Najpopularniejsze stacje radiowe są wyświetlane w specjalnej kategorii Top 10.

▶ Najbardziej popularne stacje radiowe są specjalnie wyróżnione w specjalnej kategorii "Top 10".

▶ Każda wizyta na stronie twojego radia z Facebooka, Viber, Twittera, Google+ lub Twojej oficjalnej strony jest liczona. 10 najczęściej odwiedzanych stacji radiowych jest wyświetlanych na stronie głównej jako polecane stacje radiowe. Będą również wyświetlane osobno w naszych aplikacjach mobilnych. Wyszukiwarki (Google, Bing, Yahoo itp.) nie są uwzględniane w liczbie odwiedzin.

▶ Stacje radiowe z ponad 100 wyświetleniami w ciągu 7 dni są wyróżnione na naszej stronie internetowej (w ramce o kolorze pomarańczowym) oraz w aplikacjach mobilnych (różnokolorowe obramowania w porównaniu do innych stacji radiowych i oznaczoenie symbolem (★★).< p>

Ranking stacji radiowych

Stacje radiowe są wyświetlane według popularności. Ranking popularności odnosi się do wszystkich części naszej strony (z wyjątkiem strony głównej). Identyczny system jest stosowany w aplikacjach mobilnych. Ranking może posiadać opóźnienie od 5 do 15 minut, podczas gdy w aplikacjach mobilnych jest zmieniany dwa lub trzy razy dziennie. Kryteria rankingu bazują na popularności stacji w ciągu ostatnich siedmiu dni. Zapewnia to równe traktowanie dla wszystkich stacji radiowych.

Automatyczne usuwanie stacji radiowych

Codziennie sprawdzamy dostępność stacji radiowych. Stacja, która będzie niedostępna przez ponad 3 dni, zostanie tymczasowo usunięta z naszej strony internetowej i aplikacji mobilnych. Gdy stanie się ponownie dostępna, pojawi się na naszej stronie internetowej i w aplikacjach mobilnych. Tymczasowo usunięta stacja radiowa nie pojawi się w kategorii kraju i gatunku. Nie będzie również wyświetlana w wynikach wyszukiwania.

Obsługiwane kodeki strumieniowe

Nasze aplikacje i odtwarzacze obsługują 3 różne kodeki oraz ich wszystkie podwarianty. Obsługiwane kodeki to MPEG, AAC i AACP (aac +). Odtwarzacz Flash jest wymagany tylko w przypadku korzystania z przeglądarki Internet Explorer.