Radio Expert
search

Zjistěte více o hodnocení stan na našich webových stránkáách a seznamu Top10! Zlepšete si hodnocení na našich webových stránkách a naší iOS, ANDROID a HUAWEI mobilní aplikaci.

Sdílejte rozhlasovou stanici na Facebooku, Viberu, Twitteru, G +, vaší webovou stránku atd.

Odkazy na naše webové stránky

Propojte rozhlasové stanice s rozhlasovou stanicí na naší webové stránce, nikoliv NAŠÍ domovskou stránkou.

Výhody zapsání rozhlasových stanic na našich webových stránkách:

▶ Každá položka na stránce rozhlasových stanic na našich webových stránkách zvýší popularitu rozhlasových stanic. Nejoblíbenější rozhlasové stanice jsou zobrazeny ve speciální kategorii Top 10.

▶ Nejposlouchanější rozhlasové stanice jsou speciálně zvýrazněny ve speciální kategorii "Top 10".

▶ Každá návštěva stránky vašeho rozhlasového stanice z Facebooku, Viberu, Twitteru, Google+ nebo vaší oficiální stránky se počítá. Na domovské stránce se zobrazí 10 nejnavštěvovanějších rozhlasových stanic jako doporučené rozhlasové stanice. Budou se také samostatně zobrazovat v rámci mobilních aplikací. Vyhledávače (Google, Bing, Yahoo atd.) Nejsou zahrnuty v počtu návštěv..

▶ Radiostanice s více než 100 landings za 7 dní jsou zvýrazněny na našich webových stránkách (v oranžovém rámečku) a v mobilních aplikacích (odlišnou barevnou ve srovnání s ostatními rozhlasovými stanicemi a označeny symbolem (★★).

Pořadí rozhlasových stanic

Radiostanice jsou seřazeny podle popularity. Pořadí podle popularity se vztahuje na všechny části našeho webu (s výjimkou domovské stránky). Stejný systém je aplikován na mobilní aplikace. Aktuálnost pořadí může být zpožděna od 5 do 15 minut, zatímco v mobilních aplikacích se mění dvakrát nebo třikrát denně. Kritéria hodnocení jsou založena na popularitě stanice za posledních sedm dní. To nabízí stejnou šanci všem rozhlasovým stanicím se dostat na vyšší místa.

Automatické odstranění rozhlasových stanic

Denně kontrolujeme dostupnost rozhlasových stanic. Stanice, která se stane nedostupnou po dobu delší než 3 dny, bude ze stránek a mobilních aplikací dočasně odstraněna. Až bude znovu k dispozici, objeví se na našich webových stránkách a mobilních aplikacích. Dočasně odstraněná rozhlasová stanice nebude zobrazena v kategorii zemí a žánru a ani ve výsledcích vyhledávání.

Podporované streamové kodeky

Naše aplikace a přehrávače podporují 3 různé kodeky se všemi jejich sub-variantami. Podporované kodeky jsou MPEG, AAC a AACP (aac +). Přehrávač Flash je vyžadován pouze v případě, že používáte aplikaci Internet Explorer.